Apie MONEJ

MONEJ – tai išskirtinumo karūna, tai ženklas, kurį užsidedame vestuvių proga, eidami į svarbų susitikimą, darbą, vakarėlį. Tai dalelė tavo stiliaus, kuris tau labai patinka ir atspindi tave.

Labas! Esu Vilma, MONEJ aksesuarų kūrėja, dviejų vaikų mama. Mano pirmieji žingsniai aksesuarų kūryboje parsidėjo 2014 m. pavasarį. Tuo metu buvau sūnaus auginimo atostogose ir pradėjau ieškoti idėjų, ekspermentuoti ir kurti savo pirmąsias peteliškes. Pirmieji mano klientai buvo mano sūnus, sesės vyras, draugai, o rudenį sudalyvavau savo pirmojoje rankdarbių kūrėjų mugėje. Po truputį mano aksesuarų kolekcija augo, plėtėsi asortimentas ir iš hobio išaugo į smulkų verslą. Todėl esu labai dėkinga kiekvienam, kuris palaiko mano kūryba ir perka.

Esu didelė gamtos mėgėja. Mėgstu pasivaikščiojimus miške, stebėti ir paveiksluoti gamtą. Mėgstu natūralumą, paprastumą ir kokybę ir visą tai stengiuosi perteikti savo gaminiuose. Peteliškėms naudoju aukštos kokybės audinius, dekoruoju natūralia oda, plunksnomis, džiovintais augalais. Todėl kiekviena peteliškė gaunasi vienetinė ir unikali, nes niekur nerasite identiškų natūralių plunksnų ar džiovintų augalų. Prie jų komplektuoju fantazijas, jaunikio seges į atlapą, kojines ir kt.

Pati esu kilusi iš Žemaitijos (tai Lietuvos regionas prie Baltijos jūros) Skuodo rajono, todėl pasrininkau savo gaminius pavadinti MONEJ. MONEJ žemaitiškai reiškia „man“. Po žodžiu „man“ slepiasi tai, kas mums kiekvienam brangiausia, kiekvieno mūsų išskirtinumas ir unikalumas.

info@monej.lt
+370 601 55004