Apie Monej

MONEJ – tai aksesuarų prekinis ženklas šiuolaikiškiems vyrams ir moterims, kuris idėjų semiasi iš gamtos. Kiekviena forma, detalė, audinys atidžiai parenkami, derinami tarpusavyje ir taip sukuriamas išskirtinis aksesuaras, kuris spinduliuoja rafinuota elegancija ir minimalizmu. Orientuojamės į aukštą kokybę, išskirtinumą ir tvariąją madą, todėl mūsų aksesuarai yra nesenstantys savo stiliumi, lengvai derinami prie aprangos ir dėvimi įvairiomis progomis. Jau pats pavadinimas “MONEJ” pabrėžia išskirtinumą ir unikalumą. “MONEJ” žemaičių kalboje reiškia “man”. Tai lyg paslėpta žinutė apie kiekvieno žmogaus unikalumą, norą išsiskirti ir būti savimi. MONEJ aksesuarai – tai savitumo karūna, kurią užsidedame kasdien: eidami į darbą ar į romantišką susitikimą, ruošdamiesi vakarėliui ar iškilmingai puotai. Kiekvienas aksesuaras yra kruopščiai sukurtas MONEJ studijoje, pagamintas Lietuvos meistrų, ir subtiliai įpakuotas į gamtą tausojančią pakuotę.

Elegancija įkvėpta gamtos. Lietuva didžiuojasi miškingais plotais, upių vingiais, natūraliomis pievomis, kalvomis ir savitu klimatu. Subtilios spalvos, iš gamtos paimtos formos, raštai atsispindi MONEJ kuriamuose aksesuaruose.

Lėtoji mada. Rankų darbo odinės detalės, ranka siūtos siūlės ir meistrų laikas skirtas pagaminti MONEJ aksesuarą suteikia išskirtinę vertę, ragina sulėtinti tempą ir pasidžiaugti dovanojama meile. Kiekvienas aksesuaras kuriamas su mintimi, kad jis būtų lengvai derinamas prie rūbų ir visada išliktų madingas.

100% rankų darbas. Kiekvienas aksesuaras kruopščiai kuriamas ir gaminamas rankomis, o žaliavos įsigyjamos iš patikimų gamintojų, todėl mes galime kontroliuoti kiekvieną gamybos procesą ir taip užtikrinti aukščiausią gaminio kokybę.

100% pagaminta Lietuvoje. Mūsų pasirinkimas viską gaminti Lietuvoje turi socialinius ir ekologinius aspektus. Visų pirmiausia pasirinkdami gamybą Lietuvoje, mes prisidedame prie kvalifikuotų specialistų darbo vietų Lietuvoje išsaugojimo. Taip sumažiname meistrų emigraciją iš Lietuvos. Antra, prisidedame prie mažesnio aplinkos užterštumo, kurį sukelia tolimųjų reisų transportas įvežantis produktus iš tolimų šalių.

Individualumas, unikalumas. Mūsų aksesuarai yra gaminami ribotais kiekiais, todėl nesutiksite daug žmonių pasipuošusių su tokiu pačiu aksesuaru kaip jūsų. Išskirtiniai spalviniai deriniai, audinių raštai mums yra labai svarbūs, nes jie padeda sukurti savitą ir unikalų stiliaus akcentą.

Tausojame gamtą. Mes tikime, kad kiekvienas darome įtaką savo aplinkai ir toje aplinkoje gyvenantiems žmonėms. Todėl pasirinkome perdirbto popieriaus pakuotę MONEJ aksesuarams, kurią galima perdirbta, o kompostuojama suyra neteršdama gamtos

Malonu susipažinti. Aš Vilma MONEJ įkūrėja ir aksesuarų kolekcijų kūrėja. O tu kuo vardu? 🙂 Ir kaip man malonu, kad susidomėjai mano kūriniais. Viskas ką kuriame aplink save – atspindi mūsų asmenybę. Kokia aš? Hmmm… pilna minčių ir idėjų. Kartais mintys liejasi naujų aksesuarų kolekcijų pavidalu, kartais sugula į kūrybingus tekstus, kartais gimsta meniškomis nuotraukomis, trumpais video reportažais, paveikslais ar šokio judesiais. Kiekviena diena kupina savų džiaugsmų ir savų iššūkių. Nuo mažumės mėgstu menus ir laisvalaikį gamtoje. Gimiau Žemaitijoje Skuodo rajone Salantų nacionalinio parko apsuptyje. Čia mano išvaikščiotos pievos, išgrybauti ir išuogauti miškai. Todėl ir pavadinimą savo aksesuarams rinkausi žemaitišką, su mintimi, kad kiekvienas turime sau brangių ir artimų dalykų. MONEJ – reiškia MAN, reiškia asmeniškumą, individualumą.

MONEJ istorija prasidėjo 2014 m., kai pradėjau eksperimentuoti, kurti pirmas peteliškės. Pradžioje tai buvo dar vienas naujas hobis. Puošiau savo sūnų, artimuosius, pažįstamus, o rudenį su savo pirmąja peteliškių kolekcija sudalyvavau rudens mugėje. Po truputį mano hobis išaugo į nuolatinę veiklą, atsidariau parduotuvę Etsy ir pradėjau savo gaminiais prekiauti visame pasaulyje. Šiuo metu bendradarbiauju su odos meistrais ir vietine siuvykla, kurioje dirba kruopštūs savo darbo žinovai.

Nuoširdžiai kviečiu tave tapti MONEJ istorijos dalimi: sek mūsų naujienas, skaityk, dalinkis su mumis ir draugais savo įspūdžiais, sukurtais stiliaus deriniais, švenčių akimirkomis. Nes dalintis gera!

info@monej.lt
+370 601 55004

monej.lt