Stiliaus gidas

Peteliškė moters garderobe – išskirtinio stiliaus aksesuaras

Sveikos, elegantiškos moterys, panelės! Šiandien noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai, kaip galima pagyvinti savo stilių peteliške. Daugelis iš mūsų manome, kad tai tik vyriškas aksesuaras ir tam yra pagrindo, nes peteliškių istorija mena, kad šis aksesuaras buvo sukurtas vyrams. Bet mes, moterys, puikiai ją galime pritaikyti sau. Hmmm… o kaip tai padaryti? Apie derinimo subtilybes ir kalbėsiu šiame straipsnyje.
Derinimo subtilybės yra labai paprastos. Štai tame ir yra mūsų privalumą, nes mums, moterims, nereikia laikytis griežtų varlyčių dėvėjimo taisyklių. Mes galime į tai pažiūrėti laisviau. Todėl moterys gali segėti, ryšėti įvairaus dydžio, formos peteliškę ir atrodyti stilingai. Kaikurios moterys mėgsta mažesnes (vaikiško dydžio) peteliškes, aš mielai pasipuošiu standartinio dydžio peteliške prie klasikinių marškinių ar palaidinės, kuri gali būti ir trikotažinė. Retro stiliaus juodai baltą peteliškę rasite čia.
peteliske varlyte
Ieškant klasikinių derinių, juodas švarkas ir juoda peteliškė bus kaip tik jums. Ši nesenstanti mada ir šiais metais išlieka ant bangos. Patikėkit manimi, šis mažytis juodas aksesuaras lengvai padės sukurti elegantišką ir klasikinį įvaizdį, suteiks oficialumo bei pabrėš jūsų individualumą. Jei manote, kad tai perdaug oficialus stilius, vietoje kelnių, galite derinti šortus. O kas puikiai “žongliruojate” spalvomis ir raštais, tai juodai, baltai margintos kelnės ar slapvota apatinė dalis suteiks tikrai išskirtinumo.
peteliske pakabukas
Jei manote, kad klasikinė peteliškė yra perdaug formalumo suteikiantis akseusaras, tuomet rekomenduoju peteliškes – pakabukus. Jie ne taip įpareigoja kaip peteliškės ir puikiai tinka ne tik prie klasikinių marškinių, bet ir palaidinės, suknelės, megztuko. Čia tik fantazijos reikalas prie ko derinsite pakabukus. Nors pati peteliškė asocijuojasi su vyriška apranga, bet, tikrai žinau, kad ji pabrėžia moteriškumą, eleganciją ir unikalumą. Jei mėgstate hipsterišką stilių, tai ir peteliškė, ir pakabukas puikiausiai tiks. Suderinus peteliškę, palaidinę, kelnes, skrybelę, batus ir kitas aprangos detales, sukursite tikrai unikalų savo stilių.
Noriu tik akcentuoti, kad peteliškių odinis perrišimas puikiai derės prie jūsų batų, rankinės, diržo. Tik pasirinkite atitinkamą spalvą ir „šokam į pavasarį” atsinaujinusios!
Grįžti į blogą