Grąžinimo taisyklės

Mes visuomet tikimės, kad įsigytos MONEJ prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip - visuomet galite prekę grąžinti ar pakeisti į kitą.

Dėl grąžinimų ar keitimų kreipkitės el. paštu: info@monej.lt

GRĄŽINIMAS

 1. Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 7 kalendorines dienas, nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Kreiptis info@monej.com
 3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu Vilma Matulevičienė, Pabūklų g. 24, Narsiečiai, Kaunas LT-46465Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui el.paštu ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta pagal individualų užsakymą.
 5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. 
 6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida. 


KEITIMAS

 1. Prekės spalvą ar modelį galima pakeisti - Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.
 2. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.). Keičiant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą.
 3. Prekės pagamintos pagal individualų užsakymą yra nekeičiamos.
 4. Pirkėjas keičiamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu  Vilma Matulevičienė, Pabūklų g. 24, Narsiečiai, Kaunas LT-46465Su keitimu susijusios pašto išlaidos apmokamos paties Pirkėjo.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217."