Apie MONEJ

Jūs pasirinkote MONEJ?  Ačiū.

Žemaičių kalboje “MAN” tariama "MONEJ". Kiekvienas turime sau labai brangių dalykų, kurie yra labai asmeniški ir nepamatuojamai brangūs. Todėl MONEJ – daugiau nei aksesuaras. Tai žinutė apie Jus, jūsų drąsą, savitumą, ryžtą būti savimi, apie tikrus dalykus. Kasdien nešiojame savo karūną, - kiekvienas esame unikalus. Kokia jūsiškė?

MONEJ aksesuarai sukurti šiuolaikiškam vyrui, vertinančiam ilgai išliekančią madą, kokybę ir savitą stilių.

Prisijunk prie mūsų!


Kodėl MONEJ.....

Kiekvienas MONEJ aksesuaras yra išjaustas ir kruopščiai sukurtas. Įkvėpimo semiuosi iš Lietuvos gamtos, lietuvių kasdienybės ir viską perteikiu šiuolaikiško žmogaus akimis. Kiekvienas aksesuaras unikalus, nes kurdama galvoju apie tą, kuriam jis bus skirtas. Iš mano studijos darbai iškeliauja po visą pasaulį: Europos šalis, JAV, Kanadą, Australiją ir kt.

Kodėl pasirinkau MONEJ vardą?

Gimiau ir augau Žemaitijoje, todėl labia norėjosi į pavadinimą įpinti tai,  kas man brangu.  Žemaičių kalboje tai kas skirta “MAN” sakoma "MONEJ".

MONEJ istorija užsimezgė dar vaikystėje, kai iš jaunesnės sesės gėlėtų suknelių, siūdavau rūbus savo lėlėms. Visada mėgau kurti, gaminti ir išbandyti tai kas netradiciša. Kartą internete radau straipsnį apie peteliškes ir daug  nuotraukų, - jos mane sužavėjo. Pradėjau domėtis, ekspermentuoti, kurti pirmąsias peteliškes savo sūnui, vėliau draugams, giminėms. Taip hobis išaugo į nuosavą verslą. 2014 m. Kaune įsirengiau nedidelę kūrybinę studiją ir ėmiausi vyriškų aksesuarų kūrimo. Visus aksesuarus gaminu individualiai ar mažomis partijomis, iš aukštos kokybės audinių, kuriuos perku vietinėse parduotuvėse. Ir beveik viską atlieku savo rankomis: nuo peteliškės siuvimo, etikečių, pakuotės darymo iki ranka rašyto palinkėjimo jums.